Business

Nový „zelený“ koncept pro úsporu vody a energie


Myčky na nádobí jsou v dnešním světě naprosto nepostradatelné. Bez nich bychom si nedokázali představit ani běžný život v našich domácích kuchyních a co teprve, když máte provozovnu s jídlem, školní jídelnu, restauraci nebo jiné gastronomické zařízení ve kterém je potřeba pořádně se otáčet a mít profesionální vybavení. Profesionální myčka nádobí v dnešní době plní veškerá naše očekávání.
svíčky u občerstvení
Co je ale nejlepší, tak fakt, že moderní doba přišla opět s novou nečekanou a netradiční metodou výroby a proto mají úspěch po celém světě. Jedná se o technologii dvojího oplachování. Díky tomu ušetříte spoustu vody. Tyto částky se ročně mohou vyšplhat až do desítek tisíců korun, takže rozhodně stojí za zvážení, jestli si pořídit tento nový systém, který ušetří spoustu finančních nákladů.

První na světě

Wexiödisk jako první na světě představil technologii dvojitého finálního oplachu u průchozích profesionálních myček nádobí. Výsledek je zářivé, čisté a krásné nádobí a to za minimálních nákladů. Tento patent je postavený na speciální technologii, která při finálním oplachu spotřebuje daleko méně čisté a čerstvé vody, než je tomu u jiných podobných zařízení, které mají tradiční systémy pro oplachování.

Neuvěřitelná spotřeba!Jeden litr vody na jeden mycí cyklus! Neuvěřitelné se stalo skutkem! Díky takovéto velice nízké spotřebě ušetříte mnoho finančních nákladů. Velice výrazná je částka na snížení spotřebované energie na ohřev vody a totéž platí u mycí a oplachové chemie. Nejde jenom o cenu vody, ale snižují se i ostatní náklady.
kuchyně v restauraci
Nový systém pro myčky je mimořádný, šetří vodu a navíc ušetří spoustu finančních nákladů.
Pro moderní a profesionální kuchyně je to nejlepší řešení. Zapomenout můžete na náročné předmývání. To není zapotřebí. Tato patentovaná technologie spočívá v jednoduchém principu. Můžeme hrdě říci, že minimalizuje náklady téměř na nulu. V první opachové fázi, WD-6 DUPLUS použije pouze recirkulovanou vodu z předchozí mycí fáze. Ve druhé oplachové fázi použije WD-6 DUPLUS čistou vodu ohřátou na 85-90°C. Oplachová voda z druhé fáze oplachu je sbírána k použití pro další mycí cyklus. Šetří vodu, chemické prostředky a elektrickou energii a díky tomu přispívá k životnímu prostředí, které tím není tak náročně zatěžováno.

Nový „zelený“ koncept pro úsporu vody a energie
4.5 (90%)2